Heeft u algemene vragen omtrent Bloemencorso Winkel? Neem dan contact met ons op:

Postadres en organisatiegegevens:

Stichting Bloemencorso Winkel

info@bloemencorsowinkel.nl.

Koomenstraat 14, 1731 XB Winkel
KvK nr.: 55730523

Heeft u specifieke vragen of zoekt u contact met een bepaald onderdeel van de organisatie? Neem dan contact op met 1 van onderstaande organisatie onderdelen.

Bestuur Bloemencorso Winkel

Voorzitter: Hielko Mels

Algemene vertegenwoording naar buiten, verbinding naar groepen, vergunning en veiligheidsplan, contact gemeente, optocht begeleiding, muziek, speakers.
voorzitter@bloemencorsowinkel.nl

Public relations: Mira Meihuizen

-Pr, Website, Flyers, uitingen en reclame, corsokoepel.

pr@bloemencorsowinkel.nl

Penningmeester: Marc Langedijk

-Bloemeninkoop, transport, verdeling en bloementuin, advertenties programmaboekje, markt en kermis.

penningmeester@bloemencorsowinkel.nl

Secretariaat: Naomie Droog

-Notulen en agenda, programmaboekje, jury, centrale post.

secretariaat@bloemencorsowinkel.nl

Bestuurslid:   Nadine de Leeuw

Communicatie groepen inzake deelname corso, kindercorso, optochtentechniek, EHBO.
contact@bloemencorsowinkel.nl

Bestuurslid: Monique van der Kommer

Coördinatie van diverse organisatorische werkzaamheden, vlaggen en aankleding dorp, materialen entreeposten, kassaposten, voorverkoop.

coordinatie@bloemencorsowinkel.nl

Bloemen: Marc Langedijk

bloemeninfo@bloemencorsowinkel.nl

Kindercorso contactpersonen: Naomi, Aike, Esther, Arie en Ruud
kindercorso@bloemencorsowinkel.nl

Werkgroepen

Centrale post
Naomi Droog en Mira Meihuizen

Jury
Ada Wester

Markt/kermis:
markt@bloemencorsowinkel.nl

Muziekpodium & optocht
De Heer Verhoeks

Reclameborden / hekken/ caravans
Kees v.d. Berg
techniek@bloemencorsowinkel.nl

PR flyers
Mira Meihuizen
pr@bloemencorsowinkel.nl

Overige organisatoren

Technische commissaris
Kees v.d. Berg
techniek@bloemencorsowinkel.nl

Presentator / speaker
Patrick Kool
presentator@bloemencorsowinkel.nl

Website

Redactie
Peter Wittekoek:
nieuws@bloemencorsowinkel

Content management
Mira Meihuizen:
pr@bloemencorsowinkel.nl

Webdesign
Wijn Design (Robert Wijn)
webmaster@bloemencorsowinkel.nl