Postadres en organisatiegegevens

Heeft u algemene vragen omtrent Bloemencorso Winkel? Neem dan contact met ons op:

Stichting Bloemencorso Winkel

Koomenstraat 14, 1731 XB Winkel
KvK nr.: 55730523

info@bloemencorsowinkel.nl

Organisatie Bloemencorso Winkel

Heeft u specifieke vragen of zoekt u contact met een bepaald onderdeel van de organisatie? Neem dan contact op met 1 van onderstaande organisatie onderdelen.

Voorzitter:

Algemene vertegenwoording, verbinding naar groepen, vergunning en veiligheidsplan, contact gemeente, optocht begeleiding, muziek, speakers.
voorzitter@bloemencorsowinkel.nl

Public relations: 

- Communicatie, PR, Persberichten, Website content, Flyers, uitingen en reclame, corsokoepel.

pr@bloemencorsowinkel.nl

Penningmeester: 

- Advertenties programmaboekje, markt en kermis.

penningmeester@bloemencorsowinkel.nl

Secretariaat:

- Notulen en agenda, programmaboekje, jury, centrale post.

secretariaat@bloemencorsowinkel.nl

Deelname en optocht:  

Communicatie groepen inzake deelname corso, kindercorso, optocht en techniek, EHBO.
contact@bloemencorsowinkel.nl

Coördinatie:

Coördinatie van diverse organisatorische werkzaamheden, vlaggen en aankleding dorp, materialen entreeposten, kassaposten, voorverkoop.

coordinatie@bloemencorsowinkel.nl

Bloemen:

- Bloemeninkoop, transport, verdeling en bloementuin,

bloemeninfo@bloemencorsowinkel.nl

Kindercorso: 
kindercorso@bloemencorsowinkel.nl

Werkcommissies

Centrale post
Volgt

Jury
Ada Wester

Markt/kermis:
markt@bloemencorsowinkel.nl

Muziekpodium & optocht
De Heer Verhoeks

Reclameborden / hekken/ caravans
Kees v.d. Berg
techniek@bloemencorsowinkel.nl

Overige organisatoren

Technische commissaris
Kees v.d. Berg
techniek@bloemencorsowinkel.nl

Presentator / speaker
Patrick Kool
presentator@bloemencorsowinkel.nl

Website

Content management
pr@bloemencorsowinkel.nl

Identiteit en Webdesign 
Robert Wijn (Wijn Design)
robert@wijndesign.nl

Razende Reporter:
Peter Wittekoek:
info@pewisnieuwspagina.nl